Ev Hediyesi Fikirleri Taş Boyama Sanatı

Ev Hediyesi Fikirleri Taş Boyama Sanatı

Çok güzel bir ev hediyesi olur taş boyama sanatını evde boş zamanlarınızda yaptığınız bir hobi olarak size maliyeti çok azdır. Hem maliyeti düşük hem yapması çok zevkli hem de el emeği bir şeyleri hediye etmek çok anlamlı daha ne olsun.

taş boyama 26

Hediye çok önemlidir, bir insana verdiğiniz değeri ifade ettiğini söyler çoğu insan ama hediyenin değeri değil mahiyeti önemlidir bence. El emeği hediyeler ile sevdiklerinize kendinizi hatırlatacak bir şeyler vermek manevi değeri çok yüksek bir durum. Verdiğiniz hediyenin uzun yıllar dayanıklılığı da bu hediyenin değerine değer katıyor.

Taş boyama sanatını ve nasıl yapılabileceğini anlattık. şimdi ise hediyelik bir kaç model paylaşalım sizlere fikir olsun. Samimiyetinize ve karşınızdaki kişinin ilgi alanına yönelik ev dekorasyonuna uygun ya da kişisel zevklerine uygun resimler ile taş boyama sanatını çok manalı hale getirebilirsiniz.

Resimlerin üzerine 2 kez tıkladığınızda orijinal boyutunda görüntüleyebilirsiniz ve yapmak istediğiniz modeli ister çıktı alarak ister buradan bakarak rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın