Yağ Yakan İçecekler Tarifleri

Yağ Yakan İçecekler Tarifleri

Yağ yakan içecekler hemen herkesin merak ettiği bir konu. Tarifleri buldukça denedikçe daha da arttıracağım , kendimin denediği faydalandığım içecekleri yazıyorum önce.

İlk olarak yağları yakan değil de vücudu hızlı çalıştırıp kas oluşumunu desteklediği için yağ yakımına destek olan en sevdiğim içeceği söyleyeyim. Sütlü nescafe ,hatta yapıp içeyim bir tane 🙂 Malum ramazan yaklaşıyor .. Hazırlık yapmak lazım.

Limonlu su tarifimiz var sitemizde linkini ekleyelim aynı anda bir çok vitamin alırken vücudumuza , selülit oluşumunu engelleyici sade soda da karıştırırsanız bana süper lezzet olur ve gerçek bir detoks doping olur. Hemen linkini verelim : limonlu detoks içecek tarifi

Kilo vermede en büyük yardımcılardan bir tanesi ; tarçınlı süt. Gece yatarken içince ertesi güne şekeriniz düşük bir şekilde başlamadığınız için tatlı isteğiniz olmuyor. Beni bile durdurduysa kesinlikle deneyin derim. Ama lütfen ilk 3 güne dikkat edin kesinlikle bozmayın eve bol bol marul ve ne salatası seviyorsanız onun malzemelerini doldurun .. Acıktıkça salata yapıp yiyin bir de kocaman bir tabak yapmakta fayda var ilk gün o kocaman tabağı ve tüm ana ve ara öğünlerimi yemiştim. İkinci gün yine yedim koca tabak salata ama bitiremedim. 3.gün yine yaptım o koca tabak salatayı ama yarısını filan yiyebilmiştim. Kendinize bir hobi bulun örgü olur, ahşap boyama olur, elinizi oyalayacak sizi yemek yemeyi düşündürmeyecek bir şey fark etmez göreceksiniz ki 3 gün geçtikten sonra artık yavaş yavaş adapte olmaya başlayacaksınız.

Kendinize yemek listesi hazırlayın ve malzemeleri önceden alın evde olsun. Bu diyet listenizde kayısı yada hurma gibi kuru meyveler ve çerez olan fındık,badem eksik olmasın . Yoğurt ve sütünüz light- az yağlı olsun. Dikkat ederseniz paketlerinin üstüne light ürünlerin kalsiyum oranı yüksektir normal olanlara göre bu da sizin için bir avantaj.

 

 

Bir cevap yazın