1 Bardak İçince Karaciğeriniz temizlenir, gençleşirsiniz ve kilo verirsiniz..

1 bardak içince olanlar karaciğerinizi temziler , gençleştirir, ve kilo verdirir. Tüm bunları yapan ve karaciğer kanserine karşı savaşan içecek olarak da nitelendirebiliriz. Karaciğer vücudumuzu temizlemek ile sorumlu organımızdır. Tüm atıklar, toksinler hepsi orada temizlenir ve vücuttan atılmak üzere yola çıkar. Tüm bunları yapan organımızın da temizliğe ihtiyacı var. İşte bu içecek sayesinde detoks içecek de diyebiliriz buna bunun sayesinde karaciğeriniz rahatlayacak. Sindiriminiz rahatlayacak kilo da vermenize yardımcı olacak. İç organlarınıza iyi bakarsanız genç kalırsınız. onları ne kadar erken tüketir yaşlandırırsanız siz de o kadar erken yaşlanırsınız. Hareketsiz yaşamdan uzak durmalısınız. Spor yapmayı abartmayın sadece yurusenız bıle yeter hergun 20 dk ile başlatyın 1 saate çıkarın zayıfladıktan sonra tempolu yarım saat yetecektir. Tecrübe  edilmiştir. Yürüyüş en temiz – garanti kilo verme sporu 🙂  İçeceği soğuk ya da sıcak olarak içebilirsiniz. Haftada iki kez yapın. 1 bardak için. Lütfen doktorunuza da danışın..

 

 

KARACİĞERİ TEMİZLEYEN ZAYIFLATAN GENÇLEŞTİREN KARIŞIM
İhtiyacınız olan şeyler:
1 Limon suyu
2 portakal suyu
Taze nane yaprakları, avuç içi
1 litre su
2 yemek kaşığı Organik bal
KARACİĞERİ TEMİZLEYEN ZAYIFLATAN GENÇLEŞTİREN KARIŞIM NASIL YAPILIR.
Kaynatıp suyu kaynatın. Ardından, nane yaprakları ilave edin ve 5 dakika daha kaynatın. Birkaç dakika soğuması için ateşten çıkarın ve ardından portakal / limon suyunu hem rendelenmiş limon kabuğuyla birlikte ekleyin. Sonunda karışım soğuduktan sonra balla karıştırın. Bu karışım haftada 2 kere yapılacak. 1 ay boyunca.
Bu içeceği sıcak veya soğuk olarak yudumlayın. Karaciğerinizi her iki şekilde de temizler, ve sindirim sisteminizin işini de kolaylaştırıp zayıflatır!

Bir cevap yazın