4. Sınıf 1.Dönem 1.Hafta Konu Etkinlikleri

4. Sınıf için hazırlanan öğretmenler tarafından hazırlanan çok değerli çalışmalardır. Ne kadar çok insana ulaşırsa o kadar çok faydalı olur. Tüm öğretmenlerin bu tür çalışmaları kullanmaları gerekliliğine inanıyorum.

Çok faydalı sürekli öğretici pekiştirmeci etkinlikler ile sizlere harika çalışmalar sunacağız. Hazırlayan öğretmenlerin ellerine sağlık. Sitelerine girip tatiller için hazırlamış oldukları kitap setlerini gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Bizler kullanıyoruz yıllardır.

Bilgilerin kalıcı olmasını sağlayan çok güzel farklı soru tekniklerine çocukları alıştıran etkinlikler çözdürün çocuklarınıza . Malesef ülkemizin bir gerçeği birkaç saat içinde çocuklar tüm bildiklerini kullanarak cevaplayacakları birkaç sorudan sonra hayatlarının en önemli kararını vermek zorunda kalacaklar. Okul seçecekler , bölüm seçecekler… Sınav ile değerlendirilen sınava hazır olması gereken çocuklarımız hızlı okuma ve anlama yeteneğine etkinliklerde yer alan okuma parçaları sayesinde hazır olacaklar. Metin ile ilgili soruları cevaplarken paragraf sorularını çözmeyi öğrenecekler hızlanacaklar.

Sizler için hafta hafta yayınlanacak etkinlikleri kullanırken başarılar dileriz.

Bir cevap yazın