4. Sınıf İngilizce 5. Ünite Çalışma Sayfası

İngilizce konu özeti ya da çalışma sayfası arıyorsanız 4. sınıf 5.ünite için çok güzel bir çalışma sayfası bulacaksınız. Sizlere göndermiş olduğumuz bu çalışmayı bizzat ingilizce öğretmeni hazırlamıştır. Öğrenilmesi gereken ne varsa içindedir.

Bazı internet sayfalarında öğretmenlerin hazırlamadığı sadece kendilerine fayda sağlayacak paylaşımlarda bulunan yazıları lütfen ayırt edin. Çocuğunuzun zamanını boşa harcatmayın, eğer ki çocuğunuzda bir ilerleme görüyorsanız kavrama , düşünme ve çözüme ulaşmada hızlanıyorsa faydalandığınız internet sitesinin çocuğunuza faydası var demektir.

Çok soru çözmek değil anlamlı , manalı bir şeyler öğreten sorular çözmek önemli. Nasıl ki zaman geçirirken bile kaliteli zaman geçirelim diyoruz, problem çözerken de kalitelisini çözdürmeliyiz. İngilizce çalışması için de geçerli bu . Özet ve tüm bilgiler içinde olmalı. Tabii ki sevdirici olması açısından bol resimli ve renkli bir çalışma defterlerine aynısını yazdırmanız da öğretici olacaktır.

4.sınıf 5.ünite ingilizce defter çalışması. Bu ünitede saatleri öğreniyoruz. Saat kaç sorusunu sormayı ve saat kaç sorusunu yanıtlamayı öğrenmenin yanında . Saat ile ilgili yapılan etkinliklerin nasıl söylendiğini öğreniyoruz. Kaçta yatarım , kaçta kalkarım , giyinirim , kahvaltımı yaparım … vb gibi.

Bir cevap yazın