78 tane Farklı Tığ işi Battaniye Modelleri

Tığ işi bebek battaniyesi modelleri paylaşacağım sizlerle . Buradaki tığ işi farklı battaniye modelleri ile farklı örgü modelleri yapabilirsiniz. Tığ işi kırlent modelleri olarak kullanılacak çok hoş modeller var içinde .. Tığ işi denilince renklerin dansı ve modellerin gösterişli yarışı ..

20 adet Tığ işi Bebek Battaniyesi Modelleri

Tığ işi örgü modelleri ile kare motif yapılışları, tığ işi yuvarlak motif yapılışları , zigzag battaniye modelleri, tığ işi kabartmalı zikzak battaniye modelleri sitemizde yapılışlarını da paylaştığımız battaniye modelleri aşağıda beğenilerinize sunulmuştur. Tığ işi battaniye yaparken renk konbinlerini kullanabilmemiz evde kalan artık iplerle ne örebiliriz diye sıkıntıya düşmeyin modeller burada  :

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın