Arabalı Bebek Yeleği Örülüşü

Arabalı bebek yeleği nasıl yapılır anlatımlı videolu yayınını sizlerle paylaşıyor olacağız. Erkek bebeklerin favori örgü yelek modeli bu olacak. Modeli kız çocukları için de örebiliriz onlar için çiçek , tavşan ya da sincap gibi küçük örgü parçaları cep kısımları için örebiliriz.

Her türlü örgü modelini kız ya da erkek kullanımı için ayarlamak mümkün. Bu örgü yelek modelindeki yakadaki ayrıntı gerçekten çok önemli ve güzel bir ayrıntı.

Yetişkin örgü modellerinde de kullanabileceğiniz yakadaki kesme ayrıntısı yaka oyuntusunu çok kolay bir şekilde yapmanızı sağlayacak. Kaç keseceğim kol oyuntusu yaka oyuntusu kesme ölçüleri miktarları nedir diye aradım durdum internette örgüye başladığım yıllarda. Eminim sizlerin de olmuştur böyle zamanlarınız. Kendi kendinize öğrenmeye çalışanlar için daha çok geçerli bu söylediğim tabii ki .

Sizlere çok kolay örgü arabalı bebek yeleği yapımı anlatımını sunuyoruz. Tüm ayrıntıları ve püf noktaları ile başlayıp bitirebileceğiniz tüm bilgilerin bulunduğu güzel ve kolay bir örgü bebek yeleği modeli.

Bir cevap yazın