Fıstıklı Şal Yapılışı

Fıstıklı Yelek Yapılışı

Fıstıklı örgü modelleri çok şık duruyor örmesi de çok zevkli. Fıstıklı şal yapılışını anlatacağız resimlerle. İsterseniz aynı modelden tığ işi yelek yapabilirsiniz. Tığ işi çeyizlik yelek modeli olarak kullanılabilecek çok şık bir model. Fıstıklı örgü modelleri ile yazlık örgü bebek battaniyesi yapabilirsiniz. Seçeceğiniz renkler ile battaniyeye güzellik katarsınız.

Herkesin anlayabileceği şekilde tek tek adım adım resimlenmiş fıstıklı şal modeli yapılışı buyurun hanımlar. Tığ işi fıstık yapılışını bilmeyenler için daha ayrıntılı anlatımlı tığ işi fıstık nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız ilgili konu linkinden öğrenebilirsiniz. Tığ işi fıstık yapılışı konusunda bere yapılışı var orada net bir şekilde görebilirsiniz fıstık yapılışını.

Dilediğiniz renklerle hatta akıllı iplerle yapabileceğiniz fıstıklı şal yapılışı :

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın