İğne Oyası Yelpaze Örneği

Yine bir yazma kenarı iğne oyası modeli videosu daha. Yeni bir modeli öğrenmek isteyenler videomuzu izleyebilirler. İğne oyası yazma modellerinde sıkça kullanılan bir model. İğne oyası modellerinden firkete iğne oyası modeli sizler tarafından çok beğenildi. İğne oyası yelpaze örneği de çok sorulan ve istek alan bir model. Bizde yapılışını videolu olarak hazırladık. Umarım beğenirsiniz.

İğne oyasına başlangıç olarak iğne oyası zürafa yapılışı ile başlıyorsunuz. Zürafa yapımını iyice kavradıktan sonra diğer modelleri yapmaya başlıyorsunuz. Temel taşı zürafa yapılışı. Başta iğne oyası modelleriniz düzgün olmayabilir ama yaptıkça eliniz düzelecektir. Ne kadar çok yaparsanız geçişleriniz o kadar hızlanır ve eliniz düzgün olur.

İğne oyası modellerinden satış da yapabilirsiniz. Bu şekilde ev bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Etrafımda birçok arkadaşım iğne oyası modellerinden satış yapıyor ve para kazanıyor. Hazırladığımız videoları takip ederek modelleri öğrenebilirsiniz. Birçok arkadaşım bu yolla iğne oyası öğrendi ve satış yapıyor.

İğne oyası tespih modelleri çok aranan modeller arasına girdi. Satış politikanızı bu yönde belirleyebilirsiniz. Tabi iğne oyası yazma modellerinden ve iğne oyası havlu kenarlarından hiç vazgeçilmiyor. Bahsetmeme gerek bile yok. Çeyizlik havlu kenarı modelleri arasında iğne oyalı havlu kenarı modelleri çok başka duruyor. Tığ işini de çok severim tığ işi havlu kenarı yapılışı çok zevklidir. Sitemizde tığ işi havlu kenarı modellerine de yer veriyoruz.

İğne Oyası Yelpaze Örneği Yapılışı Video

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın