İlkokul 1.sınıf Kaynak Kitap Öneri Kullananlar

1.sınıf kaynak kitap önerisi için tam yerindesiniz. Kullanan ve diğer kullananları gördüğüm için sizlere önerebileceğim yayınevleri olacak. Diğer yayınevlerinin tabii ki güzeldir mutlaka değerli öğretmenlerimiz tarafından özenle hazırlanmıştır. Yeni müfredata uygun çok kolay okuma yazma öğreten bir set istiyorsanız.

Sizlere Ata yayıncılık ın setini önerebilirim. Güzel ekleri ile birlikte çok yoğun bir yıl geçirsek de bilgileri güzel alıştırmalar ile tekrar tekrar etmek çok güzel oldu. Ayrıca matematik kitabımız çok yetersizdi. Örnekler açısından tekrarlar açısından ilk dönemin aksine ikinci dönem çok yetersizdi.

Ata yayıncılık matematik kaynak kitabından çok faydalandık. Okuldaki bilgilerle paralel giden müfredata uygun içeriği ile gerçekten güzel bir kaynak kitap seti. Ayrıca hece kitabını uzun süre kullandık. Sene bitene kadar kullandık. Okuma kitapları seti var öğrendiğiniz harfler ile kurulan cümleleri okuyarak bir kitap bitirmenin gururunu yaşıyor çocuk ve öz güveni geliyor daha çok harf öğrenip diğer kitapları da okuma isteği doğuyor. Kendi çocuğumda gözlemlediklerimi yazıyorum. Karar sizin. Diğer yayınevlerini kullananlar pişman oldular sene sonunda itiraf ettiler. Onların isimlerini vermeyeceğim.

Bir cevap yazın