Kare Motif Kapşonlu Panço Yapılışı Şablonu

Kare motiften kapşonlu panço yapılışı şemalı anlatımı vereceğiz. Şemadan tığ işi örgü modelleri yapabiliyorsanız bu motifi kesinlikle denemelisiniz. Kapşonlu panço da yapabilirsiniz kapşonsuz da olabilir. Kapüşon yapabilmek için 2 adet kare motif yapmanız yeterlidir. Örgü Çocuk Panço yapılışı , kolay kışlık bayan panço yapılışı , örgü bayan panço yapılışı , tasarım panço yapılışı konularını da ziyaret edebilirsiniz.

 

Kare Motiften Kapüşonlu Panço Yapılışı

Kare motifleri yapabilmek için aşağıdaki kare motif şemalarını kullanabilirsiniz. Yuvarlak motiften kare motif yapılışı nı da görmüş oluyoruz bu sayede. Aşağıdaki motifleri dilediğiniz şekilde renk konbinleri ile yapabilirsiniz.

 

Kare motifleri birleştirerek aşağıdaki gibi kapüşonlu bir panço yapabilirsiniz. Motiflerin büyüklüğünü ayarlayarak örgü çocuk panço yapabilir ya da kare motif bayan panço yapabilirsiniz.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

 

 

Kaynak:http://www.manualidadesdiy.com/tejer-poncho-rectangulos-crochet/

 

 

Bir cevap yazın