Kartondan Ev Yapılışı

Kartondan Ev Yapımı Örnekleri

Kartondan ev yapımı malzemeleri genel olarak yeteri büyüklükte karton veya karton kutu -kutu olması işinizi rahatlatacaktır-, makas, cetvel, süsleme kağıtları ve bunlara benzer oyuncaklar vs olabilir. Tercih size kalmış. Yapıştırıcı için sıcak silikon, hızlı yapıştırıcılar veya bant kullanılabilir. Aşağıdaki maket ev yapımı örnekleri ile kullanılacak malzemeleri rahatlıkla kendiniz belirleyebilirsiniz. Ama kartondan barbie ev yapımı için pembe parşemon kağıtları ve güzel barbie bebek iş kolaylaştıracaktır.

Kartondan Büyük Ev Yapımı

Kartondan büyük ev yapımı işlemlerini gözünüzü korkutmasın, hepsi kolaylıkla resimden anlaşılacaktır. Bu resimli örneklerden büyük bir çıktı alarak model niyetiyle kullanmak mantıklı olacaktır. Hatta kartondan ev yapımı videosu ile aynı anda işlem basamaklarını takip ederek yapmak ve izlerken yapmak unutma açısından sağlıklı olur. Eğer görselleri yeterli bulmazsanız aşağı tarafta yer alan kaynak kısmından sitelere giderek daha detaylı inceleyebilirsiniz. Bunun için ingilizce veya diğer dillerde google translate aracı anlamada yardımcı olacaktır. Belki hiç gerek duymayacaksınız.

Kartondan Barbie Ev Yapımı

Kartondan barbie ev yapımı özellikle kızların istediği bir ev. Evi düzme konusunu da çocuklara bırakın. Bu projeler ile okul öncesi etkinlik olarak da değerlendirilebilir. Birlikte oldukça keyifli vakit geçireceksinizdir. Aynı zamanda ev düzenini, düzenli yaşamayı ve evde sorumluluk almak gibi kazanımları çocuğunuza bu etkinlikler ile kazandırabilirsiniz.

Resimli Kartondan Ev Yapımları

Aşağıdaki resimli örnekler ile farklı modelleri görebilirsiniz. Hangisini yapacağınızın tercihi size kalmış. Resimleri tıkladığınız zaman büyüyecektir. Yeterli gelmez ise bilgisayarınıza resimleri indirip o şekilde açabilirsiniz.

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın