Kız Çocuk Kolay Okul Saçı Modeli Yapımı

Kız çocukları için okul döneminde yada normal diğer zamanlarda saçları çok önemli oluyor. Sürekli yeni tokalar arayan bakan kızlarım sayesinde ben de böyle araştırmalar yapmak zorunda kalıyorum. Bilgim bir yere kadar 🙂 Sürekli aynı şeyi de istemiyor yeni nesil malum.. Farklı saç modelleri arayan anneler buyurun kolay ve güzel duran bir model. Açık saça izin vermeyen öğretmenler için uygun sayılır yarısı açık kalıyor az kısmı. Saçı gözünün önüne gelmez.

Kız Çocuk Kolay Okul Saçı Modeli Yapımı

İlkokulda malesef okul açılır açılmaz bit sorunu başlıyor. Çocuklarımızı nasıl koruyacağız derdine de düşüyoruz. Çareyi eczanelerde satılan bit tokalarında buldum bu sene.. Bakalım inşallah koruyabileceğim yine.. O da bambaşka içimi ürperten bir dert gerçekten. Herkes dikkat etse sokağa salmasa gelişigüzel !! Ne güzel olurdu.. Biz çocukken böyle bir dert vardı ama ne bileyim artık olmaması gerekiyor. Şehrin göbeğinde , su her zaman var , elektrik her zaman var .. temiz olmak artık zor değil.. haftada bir kez yıkanabildiğimiz dönemlerden , banyo yapmanın büyük bir olay olduğu, ev ahalisinin hızla ve sırayla girdiği bir kaos işi olmaktan çıkalı yıllar oluyor..

 

Sınıfımızda bitli bir kaç çocuk çıktı. Çok şaşırmıştım geçen sene .. Düşüncelerimi öğretmenle de paylaştım. O da haklısın ama malesef hala dikkat etmeyenler var demişti.. Çocuk kendi kendine banyo yapıyormuş. Belki kafasında şampuan kalıyor, bitlerin en sevdiği şey demişti.. İçim ürpermekle beraber çok şaşırdım.. Sizlerin de kulaklarında olsun , çocuğunuz kendisi yıkanmak istese bile ki 6-7 yaş dönemi bu dönem.. Son durulamasını siz yapın özellikle saçlarını.

Neyse çok önemli olduğunu düşündüğüm uyarılarımı bilgilendirmemi yapayım da faydalı olur inşallah. Şimdi okul saçı modeli de diyebileceğimiz, kız çocuk saç modeli kolay yapılışlı anlatımı videosunu izleyelim. :

 

 

 

Bir cevap yazın