Kolay Tuval Çizimleri Nasıl Yapılır?

Kızlarınızın odası için çok güzel bir tuval üzerine akrilik boya çalışmaları yapacağız. Yapması çok zevkli bir çalışma. İstediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte yaparak güzel bir etkinlik paylaşımı yapmış olursunuz.

Çocuklarınızın odası için çok güzel dekorasyon fikirleri hazırlamıştık. Onların odası için çok sevimli örgü tabure kılıfları yapabilirsiniz. Çocuk odası aksesuarları hazırlayabilirsiniz. Çocuklarınızın odasını istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz.

Kolay Tuval Çizimleri Nasıl Yapılır?

Netten arayıp bulduğunuz balerin şemasını kullanabilirsiniz. Ana malzeme olarak tuval, kurdele, balerin şablonu, İğne ve dikiş ipliği, sıcak silikon tüpleri ve sıcak silikon tabancası , akrilik boya, fırça. Bu malzemeler ile kızlarımızın odası için çok güzel bir tablo hazırlayacağız.

Şimdi nasıl yapıldığına dair küçük bir video izleyelim.

Eğer tuval bulamazsanız etrafınızda sizlere farklı bir yöntem daha.

Önce tuvali istediğiniz renk akrilik boya ile boyuyorsunuz. Boya kuruduktan sonra üzerine balerin şeması çizip boyuyorsunuz. Veya kartondan kesip yapıştırıyorsunuz. Etek kısmını istediğiniz gibi süslüyorsunuz. Tüm yapım aşamaları bu kadar. Dilediğiniz renk ve süslemelerde balerin süslemeleri yapabilirsiniz. Kağıt çiçekler, kurdeleler, tüller, danteller, taşlar kullanabilirsiniz. Şimdi aynı yöntemle yapılmış birkaç modeli görelim. Yapmak isteyenler için fikir vermesi için sizlerle paylaşıyoruz.

Bir cevap yazın