Krokodil patik yapılışı

Örgü bot nasıl yapılır diye araştıranlar yada örgü patik bot yapımı yapmak isteyenler, örgü krokodil bot yapılışı nı merak edenler bu paylaşımımız tam sizlere göre yeni krokodil modelleri arasında olan bu güzel krokodil patik bot yapılışı videosu işinize yarayacaktır.

Örgü krokodil yapılışı videosu haricinde farklı örgü patik modelleri ve yeni örgü patik modeli yapılışları için sitemizdeki diğer kategorilerimize göz atabilirsiniz, videoyu hazırlayanların emeğine sağlık krokodil bot yapımı videolu anlatımı.

 

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın