Okul Öncesi Artık Materyallerden Hindi Yapılışı

Okul öncesi çocuklar ile evde yapılabilecek o kadar çok şey var kli.. yaptıklarımızın hepsini olmasa da bir kısmını paylaşıyorum sizlere de fikir olsun diye ve ayrıca yabancı sitelerden gördüğüm tarifleri de yayınlamaya çalışıyorum ki en azından kolay ve eğlenceli ev etkinlikleri ile çocukları bu soğuk kış günlerinde evi dağıtmak dışında eğlenceli aktiviteler ile buluşturalım..

Okul Öncesi Artık Materyallerden Hindi Yapılışı

Ayrıca okul öncesi çocukların en büyük derdi kardeşi ya da kardeşleri olsa bile anne ya da baba ile vakit geçirmektir.. Beraber bir şeyler yapmak 5 dk ya da 10 dk bile olsa o zaman dilimini birlikte aynı şeye odaklanarak harcamak onları motive ediyor , mutlu ediyor.. Bu kadarını da esirgemeyelim değil mi .. Oyuncakları ile oynayabilir ya da vakti olanlar bu şekilde etkinlikler de yapabilir.. Ben yarının etkinliğini buldum …

Labirent bulmacalar, sıralama alıştırmaları, eşleştirmeler, farklı olanı bulma alıştırmaları, iki resim arasındaki farkları bulma .. bunları da seviyorlar ve az da olsa zaman harcıyorlar. Boyama kitabı da bir yere kadar 3 yaşından sonra kes yapıştır yapmak istiyorlar. İşte güzel bir kes yapıştır alıştırması aşağıda sizlere sunuluyor. Kırtasiyede oynar gözler çok uygun fiyata satılıyor.

1 tane de hındı boyama sayfası ekleyelım

Bir cevap yazın