Omuzu Burgulu Yakalı Bebek Yeleği Yapılışı

Omuzu burgulu yakalı bebek yeleği yapılışı anlatımını paylaşacağız. Bebek yelek modelleri sizlerle daha önce paylaştık. Kolay bebek yelek yapılışı, tığ işi bebek elbisesi yapılışı, paylaştığımız konular arasında.. Bebek yeleklerini basit değişikliklerle bebek elbisesi yapabilirsiniz.

Yakalı bebek Yeleği Nasıl Yapılır?

Yakalı bebek yeleği örgü modeli yapılışını aşağıdaki resimde bulacaksınız. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum bırakmanız yeterli. En kısa sürede yanıtlanır. Çok farklı ve şık bu örgü modelinin adına kesme şeker örgü modeli de deniyor. Yakalı bebek yeleği yapabiliriz ayrıca dilerseniz 2 ilik yeri açtıktan sonra kenar patlarını üst üste koyup örerek birleştirirsiniz ön kısmını ve yakalı bebek elbisesi modeli yapmış olursunuz.

Derya Baykal bebek yelek modelleri yapılışları kolay ve görünüşleri çok ilgi çekici oluyor.. Kimi çok şirin kimi çok şık bazıları da işe yarar çok lazım günlük ihtiyaçlarımıza uygun oluyor.. Her yönden örgü modelleri paylaşıyor. Yapılışlarını da paylaşıyor. Biz de size buradan aktarıyoruz. Herkese kolay gelsin.

 

 

 

 

Bir cevap yazın