Örgü çocuk hırkası nasıl yapılır anlatımı

Örgü çocuk hırkası Örgü Modeli yapılışı, Örgü çocuk hırkası Örgü Modeli nasıl yapılır anlatımı

Kolay Örgü çocuk hırkası nasıl yapılır Oldukça güzel model Örgü çocuk hırkası Yapılışı yapılışı oldukça şık ve oldukça kolay bir örgü modeli olan Örgü çocuk hırkası Yapılışı tarifini sizlere resimli olarak oldukça kolay bir şekilde anlatıyorum, yapan arkadaşlarımın şimdiden ellerine sağlık ve Örgü çocuk hırkası Yapılışı na ilgi duyan arkadaşlarıma kolay gelsin.

Modelde pirinç örgü yapımı saç örgü yapımı düz örgü, ters örgü kullanılmış. Arada olan diğer örnekler yine saç örgü gibi yapılıyor. İlmek sayılarını siz örmek istediğiniz göre ayarlayın. Bu anlatımlara göre uyarlamanız gerekiyor.

Öncelikle Örgü çocuk hırkası nasıl yapılır şemasını ve ölçülerini veriyorum.

Hırkanın arka kısmı için önce pirinç örgü ile üst kısmını örüyoruz. Daha sonra resimdeki gibi alt kısmından ilmek alarak saç örgüsünü yapalım.

Hırkanın arka kısmı için önce pirinç örgü ile üst kısmını örüyoruz. Daha sonra resimdeki gibi alt kısmından ilmek alarak saç örgüsünü yapalım.

Arka kısmı bu şekilde örülüyor.

Şimdi aynı şekilde 2 tane ön parça örelim.

Kolları örüp örgü üzerine dikip hırkayı bitiriyoruz. Örgü yelek modelleri olarak da kullanacağınız güzel bir model.

Karışık gelmiş olabilir ama oldukça kolay. Arka 2 parçadan oluşuyor. Önlerde öyle. Önce omuz kısımlarını örüyoruz. Daha sonra araya saç örgüsü ekliyoruz. Beden kısmını örüp omuzlarla birleştiriyoruz.

Kaynak:perchica.ru/post344955990/

Bir cevap yazın