Sevgi Şeridi Örgü Modeli Yapımı videolu

Sevgi Şeridi Örgü Modeli Yapımı videolu

Örgü modelleri ve bu modellerin yapılışlarını paylaştığımız sitemizde bunun gibi özenle hazırlanmış çokça konu bulacaksınız. Farklı başlıkları da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka ilginizi çekecek örgü modelleri yapılışları bulacaksınız.

Son moda örgü modelleri ve yapılışları , dantel modelleri, dikiş nakış ile ilgili el işleri, örgü modelleri ayrıntılı anlatımlı , resimli anlatımlı örgü modelleri bizim sitemizde. Güncel örgü modellerini takip ediyoruz ve sizler için sürekli araştırıyoruz.

Bebek örgü modellerinde, bebek yeleği yapımında doğru renkler ile harika görünen bir yelek modeli oluyor. bir örnek paylaşacağım hak vereceksiniz. Bebek hırka ve yelek modeli çok şık olur. Sevgi şeridi modeli aşağıdaki resim gibi olmalı videolu anlatımda rengi bağlayığ öndendirek örmüşler arkadan renk bağladığınızda ters örgü ile örmelisiniz 1 sıra. sonra düz örgü örüp ön yüzde haraşo oşuşmasını sağlamalısınız robayı yaparken. Modelin içinde ise beyaz beyaz iz kalmayacak şekilde örmelisiniz. Renkli ip bir sıra ve ters örgü olarak örülüyor.. ön yüzde ter olacak.

Sevgi şeridi modelinin yapılışı Türkçe viseolu anlatım izleyelim :

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz konularla ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

Örgü yapılışı sitemizde aradığınız modellerin örgü örnekleri yapılışlarını bulamaz iseniz konu altına ki hangi konu olursa olsun önemli değil, konu altına yorum bırakarak : bu örneğin videosunu izlemek istiyorum diye belirtebilirsiniz.. Bu şekilde bende size hemen kolay bir şekilde örgü sayfasının linkini vereceğim ve siz hiç örnek aramadan hemen kolayca istediğiniz Örgü Modelinin videosuna ulaşabileceksiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın