Şiş ile çocuk bolero yapılışı

Şiş ile çocuk bolero yapılışı, Şiş ile çocuk bolero nasıl yapılır

oldukça güzel model Şiş ile çocuk bolero yapılışı oldukça şık ve oldukça kolay bir örgü modeli olan Şiş ile çocuk bolero yapılışı tarifini sizlere resimli olarak oldukça kolay bir şekilde anlatıyorum, yapan arkadaşlarımın şimdiden ellerine sağlık ve Şiş ile çocuk bolero yapılışı na ilgi duyan arkadaşlarıma kolay gelsin.

Sitemizde Şiş ile çocuk bolero nasıl yapılır konusunun dışında farklı örgü modelleri ve örgü modelleri yapılışları için arama yaparak değişik örgü modellerimizdende fayda sağlayabilirsiniz

Örmersi oldukça kolay olan aynı zamanda heryaştaki çocuğa göre bolere yapabileceğiniz bir bolero modeli yapılışı

El işini ve örmeyi seviyorsanız ve boş durmak istemiyorsanız farklı bir renkle farklı bir desende bolerolar örebilirsiniz. Kış aylarında kullanmak için uzun kollu, bahar ayları için kısa kollu modeller çocuklarınızın omuzlarınızı ve sırtınızı da koruyacaktır.Fotoğraflarda görmüş olduğunuz şiş ile örülen çocuk bolere modeli ne küçük noktalarını resimlerimizde görebilirsiniz.

Boleromuzu kare oluşturacak şekilde bir ters bir düz olarak ördükten sonra 2 ye katlayacağız. Yan kısımlarını oluşturarak örmeden önce kendimize uygun bir örnek bularak uygulayabiliriz etek kısımlarına.

Fırfırlarımızı başka bir renkte örerek daha zengin olmasını sağlayabilirz tamamen sizin zevkinize kalmış.

Şiş ile yapılan çocuk boleromuzun yan kısımlarını birleştirirken kollar için boşluk bırakmayı unutmayınız.

İşte harika sonuç üç beş yaşındaki bir çocuk için ideal olacağını düşünüyorum. Denemek isteyen tüm hanımlara kolay gelsin diyorum.

Bir cevap yazın