Tığ işi Çilek Modeli Sırt Çantası Yapılışı

Tığ işi sırt çantası modelleri ve bunların yapılışlarını araştırıyordum bu modeli çok kolay örgü modeli yapılışı olduğu için sizlerle paylaşmak istedim. Bir örgü modeli yapılışı paylaşacağım zaman önce en kolay yapılışı bulup anlatmaya çalışıyorum. Sonra zor modeller abiye örgü modelleri paylaşımı yapıyoruz. Yani ne ararsanız var olsun istiyorum. Yeni başlayanlar zor örgü modellerini görüp hevesleri kırılmasın kolay örgü modelleri yapılışları ile şevklensinler hırslansınlar ve eğitsinler kendilerini örgüye yeni başlayanlar için örgü yapılışı tarifleri paylaşımı yapmamızın  sebebi bu.

Tığ ile Örgü Sırt Çantası Yapılışı

Tığ işi çanta yapılışı yalancı sık iğne örgü tekniği ile yapılıyor. Orta kalın bir ip kullanılıyor. Kullandığınız ipin markası önemli değil. Kalın bir ip olsun ne kadar kalın olursa o kadar iyi. Kalın bir tığ ile örülüyor 6-7 numaralı tığ ile yapılıyor. Üstüne alıyoruz ama sık iğne gibi hepsini bir çekiyoruz. bu şekilde kırmızı ip ile çilek modelini örüyoruz. üzerine beyaz ip ile kısa nokta dikiş yapabilirsiniz çileğe benzemesi için .. yeşil ip ile de yapraklar yapabilirsiniz. Zincir çekerek üzerine trabzanlar ve sık iğneler yaparak yaprak görünümü veriyoruz. Çilek modeli sırt çantası yapımını tamamlıyoruz. Çilek modeli çanta yapılışı için videolu anlatımları izleyelim.

 

Çilek modeli sırt çantası yapılışı videolu anlatımı 2. bölüm :

 

Çilek modeli sırt çantası yapılışı videolu anlatımı 2. bölüm :

Sitemizde farklı konuları da ziyaret etmek isterseniz ana sayfada bulunan örgü modelleri ve yapılışları  kategori bölümünden istediğiniz kategoriye tıklayarak ilgilendiğiniz örgü modelleri ile ilgili görsel ve anlatımlara ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımlı örgü modelleri de bulacağınız ve sizlere özenle hazırladığımız örgü modelleri ve yapılışlarını ve diğer el işi yapılışlarını evde yapılan diy projelerini çalışmaları konularında anlatılanları evde yaptıktan sonra bizlere resimlerini gönderirseniz yayınlamaktan mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın